Produkcja i montaż profesjonalnych sufitów napinanych
Nasza świetna praca - Twoje wspaniałe wnętrza!

Usługi firmy MK Interiors - profesjonalne wykończenie domu i izolacje natryskowe

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu elementów wykończenia domów. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych i niebanalnych prac, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego wyglądu. Wykonujemy : sufity napinane, sufity transparentne, wielopoziomowe. W naszej ofercie znajdziesz także wykonanie ścianek działowych, sufitów podwieszanych. Usługi MK Interiors są kompleksowe, oprócz wykonania prac budowlanych zawierają też fachowe doradztwo. Wykonane przez nas sufity napinane oraz inne elementy wystroju wnętrz spełniają najwyższe standardy jakościowe i z pewnością będą Ci służyły przez wiele lat.

Izolacja natryskowa – sprawdzony sposób na ciepły dom – zaufaj fachowcom spod Gdańska

W naszej ofercie znajdziesz również realizację docieplenia budynków nowoczesnym, innowacyjnym, a zarazem najlepszym materiałem izolacyjnym, który jest dostępny na rynku – pianką PUR. Dzięki znakomitym parametrom technicznym stała się tworzywem stosowanym do izolacji natryskowej budynków. Metoda ta jest również bardzo szybka. Można na przykład przy jej pomocy ocieplić poddasze o powierzchni 100 m² w zaledwie kilka godzin. Pianka PUR jest bardzo lekka oraz posiada lepszą izolację termiczną niż inne materiały wykorzystywane do docieplania budynków. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług w zakresie izolacji natryskowych.

Sufity napinane

Sufity napinane

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów napinanych z oświetleniem.

Sufity transparentne

Sufity transparentne

Sufity z oświetleniem LED

Sufity z oświetleniem LED

Sufity w systemie Wall2Wall

Sufity w systemie Wall2Wall

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów podwieszanych, sufitów napinanych z oświetleniem.

Ścianki działowe

Ścianki działowe

Ściany działowe z poszyciem z płyt g-k stają się coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem wykonywania przegród.

Izolacja natryskowa

Izolacja natryskowa

Ocieplamy paddasze pianką poliuretanową metodą natyyskową. Jest to najlepszy materiał izolacyjny na rynku.

Renowacja poddasza

Renowacja poddasza

Wykonamy dla Państwa kompletną renowację poddasza. Wyremontujemy i docieplimy tak, aby poddasze było praktyczne w użytkowaniu.

Postaw na współpracę ze specjalistami w zakresie wykończenia wnętrz

Planujesz w najbliższym czasie zamontować wyjątkowe sufity napinane? Skontaktuj się MK Interiors! Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży. Pomożemy wybrać sufit odpowiedni do każdego wnętrza, nawet charakteryzującego się unikalnymi warunkami. Zarówno uzgadnianie warunków, jak i sam montaż odbywają się szybko oraz sprawnie. Doceniło nas już szerokie grono klientów.

Zapraszamy do współpracy. Główne obszary, na których wykonujemy zlecenia, to województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie oraz warmińsko-mazurskie. Nasze realizacje znajdziesz m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Władysławowie, Darłowie, Juracie, Słupsku czy Toruniu.