Produkcja i montaż profesjonalnych sufitów napinanych
Nasza świetna praca - Twoje wspaniałe wnętrza!

Usługi firmy MK Interiors - profesjonalne wykończenie domu

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu elementów wykończenia domów. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych i niebanalnych prac, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego wyglądu. Wykonujemy : sufity napinane, sufity transparentne, wielopoziomowe. W naszej ofercie znajdziesz także wykonanie ścianek działowych, sufitów podwieszanych. Usługi MK Interiors są kompleksowe, oprócz wykonania prac budowlanych zawierają też fachowe doradztwo. Wykonane przez nas sufity napinane oraz inne elementy wystroju wnętrz spełniają najwyższe standardy jakościowe i z pewnością będą Ci służyły przez wiele lat.

Sufity napinane

Sufity napinane

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów napinanych z oświetleniem.

Sufity transparentne

Sufity transparentne

Sufity z oświetleniem LED

Sufity z oświetleniem LED

Sufity w systemie Wall2Wall

Sufity w systemie Wall2Wall

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów podwieszanych, sufitów napinanych z oświetleniem.

Ścianki działowe

Ścianki działowe

Ściany działowe z poszyciem z płyt g-k stają się coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem wykonywania przegród.

Renowacja poddasza

Renowacja poddasza

Wykonamy dla Państwa kompletną renowację poddasza. Wyremontujemy i docieplimy tak, aby poddasze było praktyczne w użytkowaniu.

Postaw na współpracę ze specjalistami w zakresie wykończenia wnętrz

Planujesz w najbliższym czasie zamontować wyjątkowe sufity napinane? Skontaktuj się MK Interiors! Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży. Pomożemy wybrać sufit odpowiedni do każdego wnętrza, nawet charakteryzującego się unikalnymi warunkami. Zarówno uzgadnianie warunków, jak i sam montaż odbywają się szybko oraz sprawnie. Doceniło nas już szerokie grono klientów.

Zapraszamy do współpracy. Główne obszary, na których wykonujemy zlecenia, to województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie oraz warmińsko-mazurskie. Nasze realizacje znajdziesz m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Władysławowie, Darłowie, Juracie, Słupsku czy Toruniu.