Tel: 512 435 150
mkinteriors@wp.pl

Nasza świetna praca - Twoje wspaniałe wnętrza!

NIEPOWTARZALNE WNĘTRZA

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych i niebanalnych prac, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego wyglądu.

Nasze usługi to: sufity napinane ,transparentne oraz sufity podwieszane, ścianki działowe. Wykonujemy dodatkowe prace takie jak szpachlowanie i malowanie. Wszystkie roboty stolarskie wykonujemy we własnym zakresie (np. składanie mebli sklepowych).

Oferujemy wykonanie dla Państwa docieplenia budynku nowoczesnym, innowacyjnym a zarazem najlepszym materiałem izolacyjnym, który jest dostępy na rynku. Jest to pianka poliuretanowa. Dzięki znakomitym parametrom technicznym, pianka ta stał się wiodącym materiałem stosowanym do izolacji budynków. Izolacja natryskowa doskonale ociepli każdy budynek.

Sufity napinane

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów napinanych z oświetleniem.

Sufity transparentne

Sufity z oświetleniem LED

Sufity w systemie Wall2Wall

Sufity podwieszane

Wykonujemy kompleksowy montaż sufitów podwieszanych, sufitów napinanych z oświetleniem.

Ścianki działowe

Ściany działowe z poszyciem z płyt g-k stają się coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem wykonywania przegród.

Izolacja natryskowa

Ocieplamy paddasze pianką poliuretanową metodą natyyskową. Jest to najlepszy materiał izolacyjny na rynku.

Renowacja poddasza

Wykonamy dla Państwa kompletną renowację poddasza. Wyremontujemy i docieplimy tak, aby poddasze było praktyczne w użytkowaniu.

Czy planujecie Państwo w najblższym czasie zamontować wyjątkowy sufit napinany? Proszę się z nami skontaktować. Współpraca z MK Interiors przebiega w pełni profesjonalnie. Zarówno uzgadnianie warunków jak i sam montaż odbywają się szybko i sprawnie. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia, co pozwala nam służyć fachową poradą. Pomożemy wybrać sufit odpowiedni do Państwa unikalnych warunków. Nasze realizacje doceniło wielu klientów.

Zapraszamy do współpracy. Główne obszary, na których wykonujemy zlecenia to województwa Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie oraz Warmińsko-Mazurskie.